EU dokumenta obavezna

Opis posla:

  • Automehaničarski poslovi

Uvjeti:

  • Znanje njemačkog jezika nije uvjet. Radno iskustvo ili završena srednja škola za automehaničara. Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom. Samostalnost u radu, pouzdanost.

Mjesto rada:

  • cijela Njemačka

Što nudimo:

  • Zaposlenje po njemačkim uvjetima – Ugovor o radu za stalno – Mjesečna početna plaća 23000 Eura (brutto) na više, zavisi od kvalifikacija – Mogućnost stručnog usavršavanja, obuke i adekvatni bonusi i pogodnosti za radnike – besplatna podrška naših konzultanata u koordijaciji zapošljavanja

Početak rada: odmah

Ako ispunjavate gore navedene uvjete i rado biste se pridružili našem timu, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem opcije

APLICIRAJ

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju.

Radujemo se Vašim prijavama.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Automehaničar m/ž   4

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola