Uslovi:

  • VSS/VŠS
  • poznavanje rada na računaru –MS office sa dobrim poznavanjem Excela
  • evidentiran/a na Zavodu za zapošljavanje KS od 01.02.2019.godine
  • obavezno posjedovanje vozačke dozvole „B“ kategorije
  • spremnost na terenski rad

Kratak opis poslova:

  • prodaja tehničke robe na teritoriji BiH
  • prezentacija i prodaja roba iz ponude ustanovama i firmama s kojima društvo ima zaključene ugovore
  • praćenje, podrška i unapređenje razvoja prodajne mreže
  • organizacija i praćenje logistike

Prijave kandidata treba da sadrže kraću biografiju, adresu, kontakt telefon i email adresu. Oglas ostaje otvoren 15 dana od dana objave. Kandidati koji ispunjavaju uslove i uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor. Sve dodatne informacije zainteresovani kandidati mogu dobiti na broj telefona: 033/452-407.

Prijave slati isklučivo putem opcije

APLICIRAJ

Tehnodepo d.o.o. Sarajevo,

Ul. Džemala Bijedića 124,

71000 Sarajevo

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Prodajni predstavnik/Pripravnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet