Lokacija rada: Hrvatska

Farma goveda

Potrebno je 5 izvršilaca posla

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Dobra fizička kondicija i spretnost
  • Lice sa radnim iskustvom na istim ili sličnim poslovima iz veterinarske struke

Opis posla:

  • Pomoć pri lečenju obolelih ili povređenih životinja,
  • Postavljanje dijagnoze
  • Određivanje načina lečenja životinja
  • Samostalno raspolaganje lekova
  • Tumačenje laboratorijskih i specijalističkih izveštaja
  • Davanje stručnih mišljenja

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu, izradu radne i boravišne dozvole
  • Puno radno vreme
  • Odlične uslove rada u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju
  • Obezbeđen smeštaj i obrok
  • Opremu za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Cena rada srazmerna radnom iskustvu i stručnosti lica

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona:

+381 60 32 999 34 tel/viber/whatsapp

Vašu biografiju možete poslati na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan 30 dana od dana objave!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Veterinar / Veterinarski tehničar m/ž   5

Kategorije
  • Veterina
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 4 dana