Lokacija rada: Novo Mesto, Slovenija

Više izvršilaca

Opis posla:

  • Rad u savremenoj stolarskoj radionici
  • Rad sa drvetom i pločastim materijalima
  • Rad na mašinama za obradu drveta
  • Rad na krojim listama i montaža nameštaja
  • Poslodavac nudi radno vreme 8-9 sati dnevno u zavisnosti od obima posla

Uslovi za kandidate:

  • Minimum 3 godine radnog iskustva
  • Srednja stručna sprema- prednost drvnog ili tehničkog usmerenja
  • Lice spremno za rad na terenu

Poslodavac nudi:

  • Ugovor na godinu dana sa mogućnošću stalnog zaposlenja
  • Izrada slovenačke radne i boravišne dozvole
  • Oprema za rad
  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Obezbeđen smeštaj
  • Novac za jedan obrok (malicu)
  • Radno vreme 8 sati, prekovremni rad dodatno plaćen
  • Zarada od 1300e-1500e u zavisnosti od radnog iskustva

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

+381 60 32 999 34 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Stolar (m/ž)   3

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 9 dana