Mesto rada: Korčula, Hrvatska

RADNO VREME:

  • Smena 8-10 sati, jedan slobodan dan nedeljno

OPIS POSLA:

  • Održavanje visokih standarda čistoće i urednosti kapaciteta: hotelskih soba i javnih prostora prema svakodnevnom rasporedu rada i standardnim procedurama
  • Poznavanje higijenskih sredstava i načine njihove upotrebe
  • Pružanje efikasne i profesionalne usluge gostima

POTREBNE GODINE ISKUSTVA:

  • Minimalno 1 godina na istim ili sličnim poslovima

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Smeštaj i ishranu
  • Plaćen prekovremeni rad
  • Ugovor o radu od 1.5. do 1.11.2024.
  • Opremu za rad
  • Izradu radnih i boravišnih dozvola
  • Platu 1000-1200 eur, u zavisnosnosti od iskustva

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS?

  • Timski rad
  • Samostalnost u obavljanju poslova
  • Usmerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

+38160 1112935/+381616041896

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Sobarica (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana