Lokacija rada: Herceg Novi i okolina

potrebna 6 izvršilaca

Opis posla:

  • Upravljanje pumpom, pravilno i bezbedno vršenje istovara betona
  • Provera ispravnosti i održavanje pumpe

Uslovi su:

  • III ili IV stepen stručne spreme
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva u obavljanju istog posla
  • Sa iskustvom u radu sa autobeton pumpama
  • Potpuna zdravstvena i psihofizička sposobnost

Nudimo:

  • Ugovor o radu, posao je na duže vreme ukoliko se radnik pokaže kvalifikovan za datu radnu poziciju
  • Sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
  • Visoka primanja u skladu sa ostvarenim rezultatima + bonusi, benefiti, regres
  • Osiguran smeštaj, plaćen topli obrok
  • Obezbeđena radna oprema
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Radno vreme 8-10h

Napomena: Svi kandidati koji ne poseduju državljanstvo Crne Gore dužni su za potrebe zasnivanja radnog odnosa da obezbede sledeća dokumenta:

  • Pasoš
  • Radna knjižica
  • Uverenje iz MUP-a o neosuđivanosti/nekažnjavanosti prema mestu prebivališta
  • Fotokopija diplome o završenoj stručnoj spremi

Kandidati koji su zainteresovani za rad u našem timu, Vašu radnu biografiju / CV možete dostaviti elektronskim putem na e-mail adresu:

krusozona@t-com.me

Bliže informacije mogu se dobiti na kontakt telefon

+382 31 336 020

+382 69 222 333

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Oglašivač oglasne poruke Partners&Orka!

Gradovi
Crna Gora - Svi gradovi

Pozicije posla

Rukovaoc na autompi za ugradnju betona (m/ž)   6

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 4 dana