Mesto rada: Korčula, Hrvatska

OPIS POSLA:

  • poznavanje jelovnika, pomoć u pripremanju jela u skladu s normativima, standardima i procedurama rada
  • usmerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju
  • pridržavanje propisa za skladištenje namirnica i održavanje higijenskih standarda
  • briga o čistoći radnog prostora i radne opreme
  • briga o zaprimanju, skladištenju namirnica
  • pravilno i savesno korištenje kuhinjskog inventara, opreme i uređaja
  • ostali poslovi prema nalogu šefa kuhinje

POTREBNE GODINE ISKUSTVA:

  • minimalno 2 godine na istim ili sličnim poslovima

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE:

  • Bezbednost i zdravlje na radu
  • Smeštaj i hranu
  • Radno vreme: 8-10h, jedan slobodan dan nedeljno
  • Ugovor o radu
  • Rad u multidisciplinarnom timu
  • Platu 1000-1500 eur, u zavisnosti od iskustva
  • Dinamično radno okruženje te izazovnu radnu sredinu koja zna prepoznati i nagraditi uspeh

ŠTA OČEKUJEMO OD VAS?

  • timski rad
  • samostalnost u obavljanju poslova
  • odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • usmjerenost na kvalitetu rada i zadovoljstvo gostiju

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

+38160 1112935/+381616041896

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Pomoćni kuvar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 17 dana