Lokacija rada: Celje + terenski posao

Slovenija

Opis posla:

  • Dijagnostikovanje kvara, popravka i održavanje bagera Liebherr i Hidromek od 15 - 25t
  • Zamena hodnog stroja
  • Remont hidrauličnih cilindara
  • Otklanjanje kvara i zamena delova na bageru
  • Generalne popravke hidrauličnih čekića

Uslovi:

  • Minimum treći stepen stručne spreme, poželjno mašinskog usmerenja
  • Iskusan majstor, neophodno prethodno radno iskustvo na istim poslovima (održavanje hidraulike, elektronike i mehanike)
  • Iskustvo u radu sa ručnim alatima
  • Rad na terenu

Poslodavac nudi:

  • Siguran i stabilan posao na duži vremenski period
  • Ugovor o radu
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Obezbeđen smeštaj
  • Oprema za rad
  • Fiksna mesečna zarada 2500e
  • U zavisnosti od gradilišta negde ima obezbeđen obrok
  • Radno vreme 9h (pon-pet)
  • 2 radne subote u mesecu po 8h
  • Bezbednost i zdravlje na radu, osiguranje
  • Mesečno se dobija 50 eur dodatno za trošak prevoza kući
  • Plaćen probni rad

Zainteresovani kandidati svoju biografiju/CV mogu poslati na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na tel/viber/whatsapp:

+381 60 32 999 34

Kandidati koji uđu u uži krug biće kontaktirani!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Mehaničar za popravku građevinskih mašina (bager), Slovenija   2

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 9 dana