5 izvršilaca posla

Opis posla:

  • Rad u kuhinji (mediteranska kuhinja, domaća kuhinja, riba, roštilj)

Uslovi za kandidate:

  • Srednja stručna sprema ugostiteljskog smera
  • Radno iskustvo minimum pet godina na poslovima kuvara

Poslodavac nudi:

  • Ugovor o radu, sa početkom rada od 01.05.-15.05.2024. godine do 01.10.2024. godine
  • Obezbeđen smeštaj
  • Dva obroka
  • Mesečna zarada 2.000-2.500 eur, u zavisnosti od radnog iskustva i stručnosti
  • Radno vreme devet sati rada
  • 1 slobodan radni dan u nedelji
  • Obezbeđena bezbednost i zdravlja na radu
  • Izrada radnih i boravišnih viza

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

060/09-962-43 tel/viber/whatsapp ili na telefon 011/26-834-86

ili poslati Vašu radnu biografiju na e-mail adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs.

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao! Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas je aktuelan 30 dana!

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 33 sata