Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu

Lokacija rada: Poreč, R. Hrvatska

Broj izvršilaca posla: 2

Opis posla:

  • Samostalno pripremanje jela
  • Priprema jela po narudžbini
  • Mediteranska kuhinja (riba, roštilj, pasta)
  • Održavanje kuhinje
  • Trebovanje i nabavka namirnica

Uslovi za kandidate:

  • KV/SSS kuvar kvalifikovani radnik kuvar ili srednja stručna sprema ugostiteljskog smera
  • Radno iskustvo min 3 – 5 godina
  • Samostalan u radu

Poslodavac nudi:

  • Obezbeđen smeštaj i ishranu
  • Oprema za rad
  • Ugovor o radu na određeno vreme (od.15.04.2024.-15.10.2024.);
  • Smeštaj i ishranu;
  • Osnovna neto plata - 2 000 eur + bonusi;
  • Radnu i boravišnu dozvolu;
  • Bezbednost, zdravlje i opremu na radu.

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

064/ 126-0055 i Tel. 011/2683-486 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

humanresources@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana objave!

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar mediteranske kuhinje (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 6 dana