Mesto rada: Jezero Faak Alpi, Austrija

Opis posla:

  • Kuvanje i priprema jela internacionalne kuhinje
  • Samostalno pripremanje svih vrsta toplih i hladnih jela

Uslovi rada:

  • Min. 3 godine radnog iskustva na istoj poziciji
  • KV/SSS kuvar kvalifikovani radnik kuvar ili srednja stručna sprema ugostiteljskog smera
  • Profesionalni kuvar

Firma nudi:

  • Neto zarada u iznosu od 2200 eura
  • Očekivan dolazak na probni rad 15-20.maja
  • Sezonski posao: jun, jul, avgust, septembar
  • Ugovor o radu
  • Svi benefiti radnog odnosa kao građanin zaposlenja
  • Obezbeđen smeštaj i hrana
  • Radno vreme 6 dana nedeljno (48h)
  • Od ponedeljka do nedelje po dogovoru, između 10:00 do 22:00h
  • Prekovremeni rad se isplaćuje mesečno

Prijave mogu slati kandidati koji imaju dvojno državljanstvo, ili EU pasoš!

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

+381 60 32 999 34 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Gradovi
Austrija - Svi gradovi

Pozicije posla

Kuvar/ica internacionalne kuhinje   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 14 dana