Mesto rada: Korčula, Hrvatska

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • minimum III stepen obrazovanja
  • ugostiteljska škola
  • poželjno iskustvo minimum 3 godine
  • poznavanje stranog jezika-engleski/nemački

Opis posla:

  • Primanje narudžbine od gosta
  • Prenošenje narudžbine osoblju
  • Postavljanje stolova
  • Pospremanje stolova nakon upotrebe
  • Ispostavljanje računa
  • Naplata usluga

Poslodavac obezbeđuje:

  • ugovor o radu od 1.5. do 1.11.2024.
  • radnu i boravišnu dozvolu za kandidate bez pasoša ili lične karte zemlje Evropske Unije
  • oprema za rad
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • zaradu 1200-1600 eur
  • obezbeđen smeštaj i ishrana o trošku poslodavca

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

+38160 1112935/+381616041896

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

resursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Usluge agencije za kandidate koji konkurišu su besplatne.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Konobar/Šanker (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 29 sati