Lokacija rada: Nemačka

Opis posla:

  • Polaganje i povezivanje novih instalacija i adaptacija već postojećih
  • Elektro instalacije stambenih objekata
  • Demontaža elektro instalacije
  • Sposobnost čitanja planova el. instalacija
  • Šemiranje i spajanje el. ormara
  • Instalacija kablovske mreže

Uslovi:

  • SSS – elektrotehnička škola
  • Razumevanje i čitanje elektro dokumentacije i šema
  • Poželjno poznavanje nemačkog jezika, nije obavezan uslov
  • Radno iskustvo na istoj poziciji minimum 3 godine

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na 12 meseci sa tendencijom prijave na neodređeno vreme
  • Obezbeđen smeštaj o trošku poslodavca prva dva meseca rada, nakon tog vremena zaposlenik preuzima plaćanje ličnih troškova
  • Izrada radnih i boravišnih dozvlola
  • Početna satnica 13 eur (u neto iznosu) po satu sa tendencijom napredovanja
  • Radno vreme: 7-17h, jedan slobodan dan u nedelji
  • Prevoz do mesta rada i do smeštaja
  • Oprema, bezbednost i zdravlje na radu
  • Novac za ishranu, obezbeđen regres
  • Plaćen godišnji odmor u visini od 25 radnih dana

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa mogu se javiti na broj telefona:

+381 64 126 005, Tel: 011/26 83 486

ili svoju radnu biografiju/CV mogu proslediti na e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.Usluge Agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu .

OGLAS JE AKTUELAN 60 DANA OD DANA OBJAVE ILI DO POPUNE POZICIJE

Gradovi
Srbija - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar- elektroinstalater (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Po ugovoru
Smjene
  • I i II smena

do isteka 6 dana