Mjesto rada: Banja Luka

Opis poslova:

  • Ugradnja telematskih uređaja u putnička i teretna vozila
  • Ugradnja raznih senzora u putnička i teretna vozila i priključna vozila
  • Ugradnja i testiranje najnovijih IOT (Internet of things) tehnologija
  • Pružanje podrške klijentima pri organizaciji ugradnje i servisa

Uslovi za kandidate:

  • Minimalno srednja stručna sprema
  • Poželjno radno iskustvo u auto elektronici (ugradnja auto alarma, održavanje auto-elektro instalacija)
  • Obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivan rad na računaru (email, Office)
  • Fokusiranost na ispunjenje zadatih ciljeva

Od vas očekujemo:

  • Pozitivan stav i komunikativnost
  • Profesionalnost
  • Tačnost i odgovornost
  • Timski duh

Obezbijedili smo vam odlične uslove za rad, odlične mogućnosti zarade (fiksna plata plus bonusi za ostvarene ciljeve), obučavanje i usavršavanje, prijatno okruženje i napredovanje u skladu sa poslovnim uspjesima.

Ukoliko se pronalazite u oglasu i želite da postanete dio našeg tima, pošaljite na nam CV i motivaciono pismo na:

jobs@nts-international.net

Rok za konkurisanje: 30 dana.

Gradovi
Banja Luka

Instalater-serviser elektronskih uređaja i sistema na vozilima   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola