Broj radnih mjesta: 3

Mjesto rada: Sarajevo

Opis poslova:

  • Prijem i izlaganje robe u salonu namještaja.
  • Održavanje urednosti na radnom mjestu.
  • Upoznavanje i učenje o novim proizvodima.
  • Rad s kupcima, davanje potrebnih informacija kupcu.
  • Zaključivanje prodaje.
  • Čvrsta suradnja s poslovođom objekta.
  • Ostali poslovi po nalogu prvih pretpostavljenih.

Uslovi:

  • Minimalno SSS.
  • Izražena komunikativnost, fleksibilnost i timski rad.
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Poznavanje rada na računaru, kao i jednog stranog jezika su prednost, ali ne i uslov.

Nudimo:

  • Rad u prijatnom, profesionalnom i dinamičnom radnom okruženju.
  • Obuku i usavršavanje.
  • Mogućnost za napredovanje.

Svi zainteresovani kandidati svoje prijave mogu poslati na prijave.posao@gradiz.ba

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Trgovac/Montažer u salonu namještaja (m/ž)   3

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola