Mjesto rada: Sarajevo

Opis radnog mjesta:

Samostalno ili u okviru projektnog tima:

  • izrada Elaborata o I-G uslovima,
  • izrada Geotehničkih misija
  • nadzor nad izvođenjem geoloških i geotehničkih radova

Uslovi:

  • državljanstvo Bosne i Hercegovine,
  • opšta zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova navedenog radnog mjesta
  • DIPL.INŽ.GEOL. - VSS ( VII stepen stručne spreme ili visoko obrazovanje prvog ili drugog ciklusa stečeno po Bolonjskom sistemu studiranja sa 240 ECTS bodova u istoj struci)
  • radno iskustvo od minimalno 3 (tri) godine
  • Stručni ispit iz oblasti geologije

Rok prijave:15.05.2024.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova traženih javnim oglasom, dostavljaju se putem e-maila:

info@artingbh.ba

ARTING BH d.o.o. Sarajevo

Nikole Šopa 9, 71210 Ilidža

061 148 098 ili 033 847 037

www.artingbh.ba

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Diplomirani inženjer geologije (m/ž)   1

Kategorije
  • Geologija i Rudarstvo
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 16 dana