1 izvršioc za područje Sarajevskog kantona (SK)

Opis poslova:

  • Prezentovanje asortimana stručnoj javnosti – obilazak ljekara i apoteka
  • Organizacija promocija i promo aktivnosti na mjestu prodaje
  • Izrada planova prodaje i redovno izvještavanje o realizovanim aktivnostima kao i aktivnostima konkurencije
  • Kreiranje i implementacija mjera za unapređenje brenda
  • Proširivanje poslovne mreže na teritoriji za koju je zadužen
  • Učestvovanje u prezentaciji rezultata kliničkih i pilot studija
  • Stalni kontakt sa kupcima, uspostavljanje dugoročnih dobrih odnosa

Potrebna znanja i sposobnosti:

  • VSS - Završen fakultet medicinske struke / doktor medicine, magistar farmacije, doktor stomatologije
  • Potrebno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 6 mjeseci
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata za navedenu poziciju očekujemo:

  • Komunikativnost, inicijativu i analitičnost
  • Mogućnost samostalnog i rada u timu
  • Orijentisanost na postizanje zadatih ciljeva
  • Spremnost na preuzimanje odgovornosti
  • Spremnost na česta putovanja

Oglas ostaje otvoren 10 dana počev od 07.09.2022 godine.

Zainteresovani kandidati prijave mogu slati putem e-maila

zada@zada.ba

ili putem pošte na adresu:

ZADA Pharmaceuticals d.o.o. Lukavac,

ul. Bistarac Donji bb,

75300 Lukavac.

Gradovi
Lukavac
Sarajevo

Pozicije posla

Stručni saradnik za promociju proizvoda (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
Obrazovanje
  • Fakultet