za područje regije Sarajevo

Broj izvršilaca: 2 izvršioca

Uslovi:

  • Stepen obrazovanja: SSS ili VŠS
  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine na radnom mjestu komercijalista-unapređivač prodaje prehrambenih proizvoda
  • Sklonost timskom radu uz proaktivnu vlastitu inicijativu
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje
  • Napredno poznavanje rada na računaru: MS Office
  • Vozački ispit: B ili C kategorije
  • Boravište: Prednost imaju osobe sa mjestom boravka iz Sarajeva

Kratak opis poslova i radnih zadataka komercijaliste:

  • Svakodnevni obilazak marketa kupaca po planogramu,prikupljanje i elektronsko upućivanje narudžbi u centralno skladište
  • Realizacija postavljenog plana prodaje i adekvatno nagrađivanje komercijaliste
  • Svakodnevna kontrola izložbenih polica,izlaganje proizvoda,prezentacija proizvoda potrošačima po potrebi,analiza narudžbi,praćenje realizacije narudžbe kupca u prijemnom skladištu
  • Praćenje pozicioniranja proizvoda,rokova trajanja,predlaganje akcijske prodaje proizvoda,fizička zamjena proizvoda, kontrola i realizacija naplate
  • Ispunjavanje standarda prodaje postavljenih od strane poslodavca
  • Evidencija i zastupljenost ulistanog asortimana proizvoda
  • Izrada sedmičnog izvještaja o svojim aktivnostima i savjesno i odgovorno upravljanje i korištenje imovine poslodavca

Zainteresirani kandidati svoj CV (predhodni poslodavci,radno iskustvo,trenutni radni status kandidata) s fotografijom mogu dostaviti na email:

posao@vocar.ba ili

esed@vocar.ba

Oglas ostaje otvoren do izbora najviše ocijenjenih kandidata, maksimalno 30 dana.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Samostalni komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola