Broj izvršilaca: 2

Opis poslova:

  • Referent za finansijsko-knjigovodstvene poslove obavlja knjigovodstvene i finansijske poslove. Izrađuje bilanse stanja i uspjeha, priprema dokumenta (za prodaju, uvoz, izvoz,knjiženje računa,izrada knjižnih odobrenja,izrada predposnih i popisnih listi), obavlja poslove blagajničkog prometa, prati obaveze ka dobavljačima i potraživanja od kupaca, uspostavlja kontakte sa partnerima, sarađuje sa ostalim sektorima u preduzeću,služba prodaje, nabave,transportna služba, služba za finansije, izrađuje, prati i ažurira izveštaje svih vrsta. U svom radu koristi knjigovodsveni program ImelBIS informacioni sistem.

Poželjne osobine:

  • Od ličnih osobina se traže savjesnost, marljivost, pedantnost,tačnost, poslovna etika,timska orjentacija, odgovornost, organizovanost.

Posebne pogodnosti

  • Nudimo aktivno sudjelovanje u radu i razvoju preduzeća,mogućnost stručnog educiranja, napredovanja i izgradnje karijere,te poticajna plata primjerena značaju radnog mjesta.

Uslovi:

  • Vrsta posla: Stalni radni odnos
  • Mjesto rada: Gornji Rahić- sjedište preduzeća
  • Plata: po dogovoru

KRITERIJI O ZAPOSLENIKU:

  • VSS, ekonomski fakultet, certificirani računovođa, napredno korištenje računara
  • radno iskustvo na istim i sličnim poslovima min. 2 ili više god, poznavanje poslovne dokumentacije, osnova računovodsva i poslovne korespodencije
  • komunikativnost i dobra organizacija, tačnost,pedantnost,urednost, dobra pismenost,elokventnost

CV i dokaze o osposobljenosti dostavite na adresu: VOĆAR d.o.o. Gornji Rahić 112, 76207 Gornji Rahić, email:

posao@vocar.ba ,

ili pozovite

061720012

Pismene aplikacije za posao se preuzimaju i popunjavaju u sjedištu preduzeća. Priložiti i preporuke predhodnih poslodavaca ukoliko ih posjedujete.

Oglas ostaje otvoren do popune radnog mjesta!!

Gradovi
Brčko

Pozicije posla

Referent za finansijsko - računovodstvene poslove (m/ž)   2

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Finansije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola