Lokacija: Tuzlanski region

Broj izvršilaca 2

Uslovi/uvjeti:

  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine na radnom mjestu komercijalista-unapređivač prodaje prehrambenih proizvoda
  • Vozački ispit: B kategorije, Stepen obrazovanja: SSS ili VŠS
  • Napredno poznavanje rada na računaru: MS Office
  • Sklonost timskom radu uz proaktivnu vlastitu inicijativu
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje

Kratak opis poslova i radnih zadataka kandidata:

  • Ispunjenje mjesečnog plana prodaje i naplata potraživanja
  • Izrada ruting plana obilazaka kupaca po prodajnim objektima
  • Svakodnevno prikupljanje pismenih ili usmenih narudžbi uz izlaganje proizvoda na prodajne police,praćenje rokova trajanja proizvoda,prezentacije proizvoda kupcima i potrošačima po potrebi,preporuka proizvoda za narudžbu kupaca, praćenje i pospješivanje izlaznosti proizvoda, evidentiranje i proslijeđivanje narudžbi u centralu putem uređaja za mobilnu prodaju,praćenje realizacije narudžbe kupca u prijemnom skladištu
  • Praćenje pozicioniranja proizvoda,isticanje cijena proizvoda, predlaganje akcijske prodaje proizvoda,fizička zamjena proizvoda.
  • Evidencija i zastupljenost ulistanog asortimana proizvoda kod kupaca
  • Izrada pismenog izvještaja o svojim prodajnim aktivnostima
  • Savjesno i odgovorno korištenje imovine poslodavca

Pozivaju se svi zainteresirani kandidati da svoje aplikacije za zaposlenje CV i obavezno kontakt telefon ili email u kojem će biti informacija o (predhodnim poslodavcima, radno iskustvo,trenutni radni status kandidata (zaposlen/nezaposlen i dr. korisne informacije) mogu dostaviti na email:

esed@vocar.ba

ili

posao@vocar.ba

Više informacija o proizvodnom asortimanu tvornice pogledati na

www.vocar.ba

Oglas ostaje otvoren do izbora najbolje ocijenjenih kandidata. Kandidati koji ispunjavaju uslove će biti kontaktirani. Uslovi za radni odnos profesionalni i stimulativni.

Gradovi
Tuzla

Pozicije posla

Komercijalista - unapređivač prodaje (m/ž)   2

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola