za područje Zenice

Broj izvršilaca: 1 izvršioca

Uslovi:

  • Stepen obrazovanja: SSS ili VŠS
  • Radno iskustvo: najmanje 2 godine na radnom mjestu komercijalista-unapređivač prodaje prehrambenih proizvoda
  • Sklonost timskom radu uz proaktivnu vlastitu inicijativu
  • Spremnost za preuzimanje odgovornosti za ispunjenje plana prodaje
  • Napredno poznavanje rada na računaru: MS Office
  • Vozački ispit: B ili C kategorije
  • Boravište: Prednost imaju osobe sa mjestom boravka iz Sarajeva

Kratak opis poslova i radnih zadataka komercijaliste:

  • lspunjavanje visokih standarda postavljenih od strane poslodavca u oblasti unapredenja prodaje
  • Realizacija postavljenog plana prodaje i adekvatno nagradivanje komercijaliste
  • Svakodnevni obilazak trgovina po planogramu,prikupljanje i elektronsko ukucivanje narudzbi u centralno skladiste
  • Svakodnevna kontrola izlozbenih polica,izlaganje proizvoda,prezentacija proizvoda potrosacima po potrebi,analiza narudzbi.
  • pracenje realizacije narudzbe kupca u prijemnom skladistu
  • Pracenje pozicioniranja proizvoda,rokova trajanja,predlaganje akcijske prodaje proizvoda.fizicka zamjena proizvoda, kontrola i realizacija naplate
  • Evidencija i zastupljenost ulistanog asortimana proizvoda
  • lzrada sedmicnog izvjestaja o svojim aktivnostima i savjesno i odgovorno upravljanje i koristenje imovine poslodavca

Zainteresirani kandidati svoj CV (predhodni poslodavci,radno iskustvo,trenutni radni status kandidata) s fotografijom mogu dostaviti na email:

posao@vocar.ba ili

esed@vocar.ba

email: sanel.rizvic@vocar.ba email: samir@vocar.ba ili je skunuti sa web stranice; www.vocar.ba

Poziv za posao ostaje otvoren do popune radnog mjesta!! Oglas ostaje otvoren do izbora kandidata, a maksimalno 30 dana.

Gradovi
Zenica

Pozicije posla

Komercijalista (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola