Mjesto rada: Bihać

Neophodne kvalifikacije:

  • Univerzitetska diploma (četverogodišnji/petogodišnji studij – 240 ili 300 ECTS bodova)
  • Elektrotehnički fakultet
  • Minimalno 1 godina radnog iskustva
  • Poznavanje softvera za tehničko crtanje (AutoCAD) i MS Office softvera
  • Odlično poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Pružanje konsultantskih usluga u okviru pripreme i implementacije projekata
  • Učešće u izradi studija izvodljivosti i master planova
  • Projektiranje - izrada idejnih rješenja, idejnih, glavnih i izvedbenih projekata
  • Provođenja nadzora nad izvođenjem radova
  • Provođenje terenskih mjerenja na pumpnim i prepumpnim stanicama
  • Izrada energetskih pregleda (audita)
  • Izrada detaljnih tehničkih specifikacija i troškovnika
  • Provjera dokumentacije isporučitelja opreme i usklađivanje sa projektnim zahtjevima i međunarodnim standardima,Izrada tenderske dokumentacije
  • Priprema izvještaja i praćenje aktivnosti koje se provode u okviru projekata
  • Stručna podrška klijentima u uspostavljanju redovnog monitoringa elektroenergetskih uređaja, opreme i instalacija, uključujući i podršku za uspostavljanje redovnog održavanja

Posebne pogodnosti:

  • Mogućnost kontinuiranog razvoja i usavršavanja
  • Poticajna i redovna primanja
  • Rad u malom i dinamičnom timu orijentiranom ka budućnosti
  • Rad na najsavremenijoj opremi i novim tehnologijama
  • Rad na projektima u BiH i Jugoistočnoj Evropi
  • Otvorena kultura razgovora i prijateljska atmosfera unutar radnog tima
  • Stalno zaposlenje i siguran posao
  • Sudjelovanje u izazovnim i inovativnim projektima

Napomena:

  • U razmatranje će se uzeti isključivo prijave kandidata koje ispunjavaju sve tražene uslove
  • Prednost imaju kandidati s položenim stručnim ispitom
  • Prijave kandidata sa 180 ECTS se neće uzeti u razmatranje
  • Kandidati koji zadovolje tražene uslove biće testirani (test engleskog jezika i test rada na softverima za tehničko crtanje posebno na softveru AutoCAD i provjera znanja iz struke)

Ostali uvjeti:

  • Vozačka dozvola: B kategorija

Prijavu sa biografijom i kopijom diplome slati na

info@unaconsulting.ba

Informacije o firmi na

www.unaconsulting.ba

Gradovi
Bihać

Pozicije posla

Diplomirani inženjer elektrotehnike (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet