Opis posla:

  • prijava i odjava zaposlenih u skladu sa propisima Zakona o radu,
  • knjiženje ulaznih faktura,
  • fakturisanje i knjiženje izlaznih faktura,
  • knjiženje i usklađivanje ostale dokumentacije
  • priprema cjelokupne dokumentacije za knjigovodstvo,
  • praćenje, poštivanje i provođenje zakonskih propisa vezanih uz računovodstvo i finansije,
  • ažurno vođenje potrebne evidencije o finansijskom poslovanju društva,
  • obavljanje drugih poslova po nalogu nadređenog

Uslovi:

  • SSS/VSS ekonomskog smjera,
  • odlično poznavanje rada na računaru i MS Office paketa,
  • poznavanje računovodstvenih standarda i poreznih propisa,
  • razvijene komunikacijske sposobnosti, tačnost, ažurnost,
  • poželjno iskustvo rada u računovodstvenom programu 4D Wand
  • vozačka dozvola B kategorije.

Ukoliko želite postati dio našeg tima možete nas pozvati na broj: 061/181-372, ili Vaše prijave lično donijeti na adresu:

„Trgosirovina“ d.o.o. Sarajevo

Halilovići br. 9

71 000 Sarajevo

Oglas ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Knjigovodstveni operater na računaru (m/ž)   2

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola