Lokacija: Novi Grad (Rad iz firme)

Broj izvršilaca: 1

Opis posla:

Administrativno - knjigovodstveni poslovi na dnevnoj osnovi kao što su:

  • otprema pošte,
  • uredno ažuriranje dokumentacije,
  • vođenje blagaje,
  • izdavanje računa,
  • rukovanje korporativnom korespondencijom, e-mailom, telefonskim pozivima i poštom;
  • doček gostiju, briga o posjetiocima, pripremanje i serviranje osvježenja;
  • nabavka kancelarijske opreme i drugih dobara koji se troše na dnevnoj bazi,
  • briga u urednosti i kompletnosti dokumentacije i djelokruga rada,
  • drugi administrativni poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca,

Uslovi za prijavu:

  • Stepen stručne spreme: SSS/VŠS/VSS,
  • Aktivno poznavanje rada u MS Office aplikacijama,
  • BiH državljanstvo,
  • Komunikativnost i profesionalnost u komunikaciji,

Poželjni uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
  • Vozačka dozvola B kategorije i dobro vozačko iskustvo,
  • Dobro poznavanje engleskog jezika,
  • Sposobnost samostalnog rada kao i rada u timu

Napomena: Prednost pri zapošljavanju imaju osobe sa invaliditetom.

Ukoliko ispunjavate tražene uslove, molimo pošaljite CV na e-mail adresu:

selma.hadzic@trgosirovina.ba

sa naznakom „Prijava za posao – Administrativni radnik“.

Datum objave: 26.01.2023.

Trajanje oglasa: do popunjavanja radnog mjesta

Gradovi
Novi grad - Sarajevo

Pozicije posla

Administrativni radnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola