– više izvršilaca

Mjesto rada: okolina Zagreba

Opis radnog mjesta:

  • Sve vrste vanjskih i unutrašnjih građevinskih radova.
  • Poštovanje radnih procedura.
  • Izabrani radnici će obavljati posao zidara, ali je poželjno da su svestrani te da imaju barem
  • minimalnog iskustva kao armirači, tesari i / ili keramičari (to nije uslov).

Uslovi:

  • Radno iskustvo.

Nudimo:

  • Plata 8 eura/h.
  • Puno radno vrijeme od ponedeljka do petka.
  • Rad subotom po potrebi, nedeljom i praznikom se ne radi.
  • Rad u mladom i renomiranom preduzeću.
  • Obezbjeđen smještaj, topli obrok i prevoz.
  • Izrada dokumentacije za rad.

Svi zainteresovani svoje prijave mogu poslati na sasa.blanic@tehnikaperm.com

ili se javiti na telefon 066 028 028.

Budite dio uspješnog tima!

KONTAKT OSOBA:

Saša Blanić, senior recruiter

Mob: +387 66 028 028

Email: sasa.blanic@tehnikaperm.com

www.tehnikaperm.com

PERM Tehnika d.o.o.,

Srpska 2, 78000 Banja Luka

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Zidar (m/ž)   10

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola