Opis poslova:

  • Pranje i peglanje hotelske posteljine
  • Rad na profesionalnom stroju (valjci) za peglanje
  • Slaganje i odlaganje posteljine

Uvjeti:

  • Stručna sprema: NSS/SSS
  • Poželjno iskustvo rada na istoj poziciji dvije godine
  • Urednost, motiviranost, odgovornost, spretnost

Našim zaposlenicima osiguravamo smještaj i prehranu, posebne programe za zaposlenike i društvene aktivnosti,uniforme, razvijen sustav nagrađivanja, posebne popuste na korištenje hotelskih usluga, sustave treninga i tim spreman pomoći Vam u stjecanju novih znanja kako biste mogli što prije napredovati.

Pošaljite Vaše biografije i navedite radno mjesto za koje se prijavljujete na email adresu:

posao@watermanresorts.com

Odabrani kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će kontaktirani za telefonski razgovor za razgovor za posao najkasnije do 03.juna 2022.godine.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik u vešeraju (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Osnovna škola