SERVIS JELIĆ d.o.o.

Zbog kontinuiranog rasta poslovanja te uspješnih poslovnih rezultata traži diplomiranoga inženjera strojarstva za stalan radni odnos u Širokom Brijegu.

Opis posla:

  • Organizacija izvođenja strojarskih radova prema projektnoj dokumentaciji
  • Projektiranje objekata ( grijanje, hlađenje, klimatizacija)
  • Izrada ponuda i kontakt s kupcima
  • Kontakt sa sudionicima u gradnji objekata

Uvjeti:

  • VSS strojarstvo, smjer termotehnika – smjer nije uvjet
  • poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima - nije uvjet
  • poznavanje engleskog jezika
  • vozačka dozvola B kategorije
  • aktivno korištenje MS Office paketa; CAD alata
  • poželjno položen stručni ispit za obavljanje poslova prostornog uređenja i graditeljstva - nije

Uvjet:

  • samostalnost i inventivnost u rješavanju problema
  • organizacijske vještine
  • timski rad i fleksibilnost
  • spremnost na učenje i usavršavanje
  • visok stupanj motivacije i angažiranosti
  • preciznost, odgovornost, predanost

Nudimo:

  • zaposlenje s punim radnim vremenom
  • stimulativno i redovito plaćanje
  • rad u profesionalnom i dinamičnom timu
  • mogućnost napredovanja

Ukoliko ste zainteresirani za ponuđenu radnu poziciju, svoje životopise u pismenoj formi (CV) pošaljite na email:

info@servis-jelic.com

Izbor kandidata će se vršiti putem intervjua na poziv. Kontakt telefon

039/705-676

Gradovi
Široki Brijeg

Diplomirani inženjer / inženjer strojarstva smjer termotehnika (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet