Opis zaduženja:

  • Zaštita i priprema podloge, priprema, sečenje i polaganje keramike i drugog materijala, drugi keramičarski radovi i radovi prema uputstvima pretpostavljenih.

Uslovi:

  • Obavezno radno iskustvo na istoj poziciji najmanje 3 godine,
  • Obavezna samostalnost u radu,
  • Ozbiljnost i odgovornost,
  • Sposobnost rada u grupi,
  • Profesionalno obavljen posao.

Terenski rad na gradilištima u Ljubljani, Slovenija

Poslodavac garantuje:

  • Ugovor o radu na određeno vrijeme sa mogućnošću produženja na neodređeno vrijeme.
  • Izdavanje radnih i boravišnih dozvola.
  • Početna plata 7-10 eura po satu, ali kasnije može i više, zavisno od iskustva i kvaliteta rada.
  • Zagarantovan smještaj o trošku poslodavca.
  • Radna oprema.
  • Zdravlje i sigurnost na radu.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažmana i ispunjavaju uslove konkursa svoju prijavu i životopis mogu poslati na email adresu:

gregor.jokan@promobile.si

uz obaveznu naznaku u predmetu za koju poziciju se prijavljujete.

Zadržavamo pravo kontaktirati samo kandidate za koje smatramo da ispunjavaju naše zahtjeve.

Kandidati koji prijavu podnose e-poštom saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe odabira i upućivanja kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Keramičari (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola