Neophodno EU državljanstvo

Tvrtka traži motivirane osobe sa obrazovanjem smjera montaže instalacija i konstrukcija za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.

Mjesto rada: Njemačka, Francuska, Nizozemska, Engleska te ostale zemlje EU

Opis posla:

  • Ventilacijski sustavi na brodogradnji
  • Montaža, puštanje u pogon sustava ventilacije
  • Čitanje nacrta
  • Vođenje brige o kvaliteti i brzini obavljenih radnih zadataka
  • Samostalni rad

Uvjeti:

  • Iskustvo u montaži ventilacijskih sustava i puštanju u pogon sustava ventilacije
  • Znanje čitanja i interpretiranja shema i nacrta
  • Raspolaganje tehničkim znanjem
  • Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
  • Poželjno dvije godine radnog iskustva
  • Neophodno EU državljanstvo

Šta nudimo:

  • Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
  • Osobni i profesionalni razvoj
  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prijevoz i smještaj
  • Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za Brzu prijavu ili na e-mail: maja@pro-monting.com, ili na broj mobitela: 099 529 0745 (od pon-pet, od 9:00 - 15:00 sati)

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Monter ventilacijskih sustava (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola