Mesto rada: Zada, Hrvatska

OPIS POSLA:

  • Naručuje i prima namirnice iz skladišta u saradnji sa šefom kuhinje;
  • Poznaje sastav i vrste namirnica koje se koriste za pripremanje jela;
  • Vrši ličnu pripremu za posao i kontroliše ispravnost aparata;
  • Poznaje osnove higijene i način čišćenja namirnica i termičke obrade namirnica;
  • Formira porcije po normativima, servira, dekoriše, održava radno mjesto čime osigurava kvalitet sopstvenog rada i usluge generalno.

OPŠTI USLOVI RADA SU:

  • SSS
  • Kandidat da nije osudjivan niti pod istragom
  • da poseduje radno iskustvo na istim poslovima za koje konkuriše poznavaoci azijske kuhinje i sushija
  • da je spremeno za timski rad, komunikativnost, organizovanost u radu, spremno za smenski rad, kolegijalnost

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE O SVOM TROŠKU:

  • Smeštaj, minimum 2 obroka dnevno, prevoz od mesta rada do smeštaja i obratno ako je potrebno ukoliko nije u datom kompleks
  • izradu radnih dozvola i viza
  • obezbedjuje opremu za rad, lekarski pregled
  • bezbednost i zdravlje na radu
  • redovnost zarade, uplata na račun
  • Mesečna osnovna NETO zarada iznosi 1200 do 1500 evra
  • sve regulative koje zakon zemlje rada propisuje
  • isti radni status gradjana zemlje rada

Primaju se kandidati za rad na pasošima zemalja koje nisu u EU i sa EU dokumentima.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

E-mail adresa na koju kandidati mogu da prosleđuju prijave je zaposlenje@partners-orka.co.rs

Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona 011/3611254 064/1260055 viber u peridu od 9-16h svakog radnog dana.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

Usluga agencije je besplatna za kandidate koji potražuju zaposlenje.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Suši majstor (m/ž)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola