Mesto rada: Novalja, otok Pag

OPIS POSLA:

  • Piprema i pečenje različitih vrsta kora za pizzu
  • Piprema sosa za pizzu
  • Kontrola primene normativa kod pripreme proizvoda
  • Održavanje higijene radnog prostora

OPŠTI USLOVI RADA SU:

  • SSS
  • Kandidat da nije osudjivan niti pod istragom
  • da poseduje radno iskustvo na istim poslovima za koje konkuriše
  • da je spremeno za timski rad, komunikativnost, organizovanost u radu, spremno za smenski rad, kolegijalnost

POSLODAVAC OBEZBEĐUJE O SVOM TROŠKU:

    • Smeštaj, minimum 2 obroka dnevno, prevoz od mesta rada do smeštaja i obratno ako je potrebno ukoliko nije u datom kompleksu

      • izradu radnih dozvola i viza

        • obezbedjuje opremu za rad, lekarski pregled
        • bezbednost i zdravlje na radu
        • redovnost zarade, uplata na račun
        • Mesečna osnovna NETO zarada iznosi 1000 do 1500 evra
        • sve regulative koje zakon zemlje rada propisuje
        • isti radni status gradjana zemlje rada

        Primaju se kandidati za rad na pasošima zemalja koje nisu u EU i sa EU dokumentima.

        Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektonske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prodeledjivanje kadrova u smislu Zakona ozaštiti podataka isključivo za posao za koji konkurišu .

        E-mail adresa na koju kandidati mogu da prosleđuju prijave je zaposlenje@partners-orka.co.rs

        Za bliže informacije se mogu dobit na kontakt telefona 011/3611254 064/1260055 viber u peridu od 9-16h svakog radnog dana.

        Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke.

        Usluga agencije je besplatna za kandidate koji potražuju zaposlenje.

        Gradovi
        Hrvatska - Svi gradovi

        Pozicije posla

        Pica majstor (m/ž)   1

        Kategorije
        • Turizam i ugostiteljstvo
        Obrazovanje
        • Srednja škola