Mesto rada: Slovenija (Tržič)

Broj izvršilaca: 5

Opis poslova:

  • Pakovanje i skladištenje robe u magacinu
  • Prevoz robe do određenih odredišta
  • Upravljanje viljuškarom

Uslovi koje kandidat treba da ispunjava:

  • Radno iskustvo na poslovima magacionera
  • SSS
  • Posedovanje EU/non-EU pasoša ili slovenačke radne dozvole
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije
  • Posedovanje licence za upravljanje viljuškarom (prednost)
  • Lice ne sme biti kažnjavano niti osuđivano

Nudi se:

  • Prijavljen radni odnos (sa tendencijom stalnog zaposlenja)
  • Poslodavac obezbeđuje izradu radnih dozvola za lica bez EU pasoša ili slovenačke radne dozvole
  • Zarada 1000 EUR neto
  • Obezbeđen smeštaj (uz refundaciju od 60 EUR)
  • Obezbeđena malica
  • Poslodavac obezbeđuje bezbednost, zdravlje na radu i opremu

Napomena:

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti elektronskim putem na email adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon akreditovanog oglašivača: +381 60 33 13 666 (Viber).

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji konkurišu za posao.

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Magacioneri/Viljuškaristi   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola