Uslovi:

  • Medicinsko usmerenje – Završen Medicinski ili Farmaceutski fakultet
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Komunikativnost, efikasnost i ubedljivost
  • Dostupnost za rad na terenu i kraća putovanja
  • Fokus na postizanje poslovnih ciljeva, postavljanje prioriteta i dobra organizacija posla
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Vaša zaduženja:

  • Stručna edukacija portfolija (u bolnicama, klinikama, apotekama) kroz posete i tokom medicinskih kongresa
  • Stvaranje odnosa sa važnim klijentima (lancima apoteka, lekarima…)
  • Ispunjavanje prodajnih ciljeva na nivou dodeljene teritorije
  • Identifikacija novih klijenata, održavanje odnosa sa važnim klijentima
  • Slanje izveštaja o aktivnostima i strateškim / taktičkim predlozima nadređenima

Nudimo:

  • Rad u perspektivnoj farmaceutskoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom timu sa pozitivnom radnom atmosferom
  • Profesionalni razvoj i napredak

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Stručni saradnik (m/ž)   1

Kategorije
  • Medicina i zdravstvo
  • Marketing i PR
  • Administracija
  • Farmacija
Obrazovanje
  • Fakultet