Uslovi koje kandidat treba da ispunjava

  • Završena elektrotehnička škola- IV smjer električar
  • Radno iskustvo u poslovima električara minimalno 1 godine
  • Poželjno znanje nemačkog jezika
  • Poželjna Slovenska radna viza

Opis posla:

  • Postavljanje električnih instalacija
  • Ima iskustva u obavljanju elektrotehničkih radova
  • Spreman je na učenje novih znanja i vještina
  • Zadužen za održavanje prostora, opreme i električnih instalacija
  • Na osnovu projekata instalira nove sisteme elektroinstalacija

Od Vas očekujemo:

  • Odgovornost i motiviranost za rad
  • Pouzdanost, tačnost i marljivost
  • Obavlja sve poslove električara
  • Spremnost za rad u inostranstvu
  • Spremnost na učenje i napredovanje

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj inostranoj kompaniji
  • Odlične uslove rada
  • Opremo za rad
  • Ugovor u radu
  • Obezbeđen smeštaj
  • Obezdeđen prevoz od sjedišta kompanije do mesta rada
  • Izrada radnih, boravišnih dozvola i viza -

Gradovi rada:

  • EU države

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja svoju radnu biografiju poslati na e-mail adresu:

info@novos.si

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Evropska unija - Svi gradovi

Pozicije posla

Električar (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola