Uslovi:

  • SSS tehničkog smjera (vatrogasne,strojarske, građevinske, metalske, šumarske, elektro ili drugi smjer tehničke struke)
  • tjelesna i psihofizička sposobnost za obavljanje vatrogasne djelatnosti,
  • vozačka dozvola „C“ kategorije

Opis poslova:

  • učestvovanje u akcijama gašenja požara i drugim vrstama intervencija,
  • rukovanje ličnom i zajedničkom vatrogasnom opremom,
  • upravljanje vatrogasnim vozilom, vatrogasnim pumpama i drugom vatrogasnom opremom,
  • rad na održavanju vatrogasnog vozilai pripadajuće vatrogasne opreme,
  • obavljanje i drugih poslova po nalogu šefa vatrogasne jedinice.

Oglas ostaje otvoren do popune, a prijave sa dokazima o ispunjavanju uslova i kratkom biografijom dostavljaju se na adresu : „Nova DI Vrbas“ d.o.o. Banja Luka, Braće Pišteljić 4 ili na mail adresu opsti-poslovi@nova-di-vrbas .ba

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Vatrogasac   1

Kategorije
  • Poslovi zaštite na radu
  • Poslovi obezbjeđenja
  • Elektrotehnika
  • Mašinstvo
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola