Podrška korisnicima:

Mplus BH d.o.o. Sarajevo traži više izvršitelja za poslove savjetovanja i podrške korisnicima na srpskom jeziku u kontaktnom centru (dolazni pozivi; korisnička služba)

Opis posla:

  • Kontaktiranje korisnika (dolazni pozivi, mail)
  • Savjetovanje korisnika
  • Priprema izvještaja
  • Održavanje popisa podataka

Uslovi:

  • prednost imaju kandidati sa razvijenim komunikacijskim vještinama;
  • prednost imaju kandidati koji poznaju engleski jezik
  • poznavanje rada na računaru;
  • spremnost na predani rad i učenje;
  • snalažljivost, ljubaznost i zadovoljstvo u radu s klijentima;
  • sklonost timskom radu.

Šta nudimo:

  • redovita i iznadprosječna primanja;
  • bonusi;
  • rad u dinamičnoj, ugodnoj i stabilnoj radnoj okolini;
  • rad sa domaćim, regionalnim i međunarodnim brendovima/klijentima;
  • profesionalna edukacija;
  • konstantno usavršavanje od strane poslodavca;
  • mogućnost stalnog zaposlenja;
  • edukacija o komunikacijskim i prezentacijskim vještinama;
  • napredovanje.

Vaše biografije i pisma namjere možete poslati putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Agent za rad u kontaktnom centru   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
  • Ostalo
  • Marketing i PR
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola