Potrebni uslovi:

  • Diplomirani inženjer građevine /VSS/,
  • Položen stručni ispit,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na poslovima niskogradnje,
  • Položen vozački ispit B kategorije,
  • Motivisanost i odgovornost u poslu.

Opis posla i odgovornosti:

  • Operativno vođenje gradilišta na terenu,
  • Koordinacija sa nadzorom i drugim izvođačima,
  • Kontrola i nadzor prilikom realizacije projekata,
  • Saradnja sa isporučiocima opreme i usluga, priprema prijedloga o najpovoljnijim isporučiocima

Nudimo:

  • dobru radnu atmosferu uz stimulativna primanja i obezbijeđen smještaj.

Ukoliko smatrate da ste odgovarajuća osoba za navedeno radno mjesto te imate pitanja, kontaktirajte nas na sljedeće brojeve telefona:

061/199-176; 061/217-914

ili dođite lično sa potrebnom dokumentacijom u prostorije firme "MEVLUDIN COMMERCE" d.o.o. na adresi:

Zeleni put br.39, Ilidža.

Prijavu možete izvršiti i putem opcije "APLICIRAJ".

Gradovi
Ilidža
Sarajevo

Diplomirani građevinski inženjer- smjer niskogradnja (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet