Opis posla

  • Podešavanje mašina za sečenje,presovanje i oblikovanje.
  • Radovi na održavanju.
  • Kontrola kvaliteta procesa proizvodnje.
  • Obradjivanje naloga prema planu proizvodnje.

Zahtevi:

  • Obrazovanje nije ključno za zaposlenje ali je poželjan III ili IV stepen stručne spreme(mašinske ili tehničke struke).
  • Poželjno je iskustvo u proizvodnji na sličnim pozicijama.
  • Motivisanost za rad,učenje i napredovanje.
  • Znanje engleskog ili nemačokg jezika(na komunikacijskom nivou)
  • Preciznost,tačnost i doslednost u samom poslu.
  • Spremnost da se krene od osnovnih poslova u proizvodnji, mogućnost napredovanja do Shift leader-a.

Uslovi rada:

  • Preseljenje i rad Nemačkoj firmi.
  • Rad u smenama(3 smene).
  • Puno radno vreme.

Dužnosti:

Šta nudimo:

  • Zarada se obračunava po satnici.
  • Raznovrstan rad u odlicnom okruženju.
  • Potpuno opremljene sobe ili apartmani sa niskom cenom zakupa
  • Obuka vezana za posao
  • Pomoć oko dobijanja radne dozvole
  • Direktna veza sa kompanijom,bez posredstva agencije.

Gradovi
Njemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Radnik u proizvodnji (m/ž)   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola