GRAD: Banja Luka

Opis posla:

  • Planira, učestvuje i sprovodi proces zapošljavanja i selekcije
  • Sprovodi onboarding i ofboarding program kompanije
  • Edukuje i savetuje menadžere i zaposlene u cilju poboljšanja performansi
  • Identifikuje potrebe za edukacijma, organizuje, kreira i prati treninge i obuke zaposlenih
  • Obavlja administrativne zadatke - ugovori o radu, prijave/odjave zaposlenih, evidencije rada, godišnjih odmora, slobodnih dana itd
  • Unapređenju kulturu poslovanja, međuljudskih odnosa i vrednosti kompanije

Uslovi za kandidate:

  • VII stepen stručne spreme - poželjno obrazovanje iz oblasti Ljudskih resursa
  • Dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama
  • Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Engleski jezik – konverzacijski nivo

Nudimo Vam:

  • Dinamično i podsticajno radno okruženje
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

HR Generalist (m/ž)   1

Kategorije
  • HR – Ljudski resursi
Obrazovanje
  • Fakultet