Opis radnog mjesta:

  • Prati stanje internog škarta i učestvuje u timskom rješavanju problema internog kvaliteta
  • Učestvuje u analizama uzroka reklamacija i realizaciji propisanih mjera sa stanovišta kvaliteta
  • Izrađuje izvještaje kvaliteta u cilju prikaza stanja internog kvaliteta, za potrebe preduzeća i korporacije
  • Obezbjeđuje implementaciju zahtjeva standarda ISO 9001 i IATF 16949 standarda, standarda kupaca, kao i internih standarda korporacije sa stanovišta kvaliteta
  • Vrši interne audite po gore navedenim standardima
  • Rukovodi radom vođa procesne kontrole po proizvodnim programima
  • Učestvuje u SFM3 sastancima proizvodnje, sa stanovišta kvaliteta
  • Usko sarađuje sa CQE (inženjer za kvalitet kupaca) u cilju obezbjeđenja kvaliteta proizvoda po zahtjevima dokumentacije kupaca, kao i specijalnim zahtjevima kupaca
  • U svom radu je odgovoran rukovodiocu službe kvaliteta

Uslovi:

  • Status diplomiranog inženjera tehničkog fakulteta (mašinski, elektro, tehnološki)
  • Poželjno posjedovanje sertifikata internog auditora po ISO 9001
  • Posvećenost timskom radu
  • Poželjno dobro znanje engleskog jezika
  • Želja za sticanjem i primjenom novih znanja
  • Mogućnost putovanja u inostranstvo
  • Vozačka B kategorije

Kandidati mogu poslati svoje prijave (CV) na dole navedene mail adrese:

mara.raulic@mahle.com

tihana.damjanovic@mahle.com

Kadrovska služba:

Damjanović Tihana

051/535-489

Raulić Mara

066/586-131

Gradovi
Laktaši

Pozicije posla

Vođa obezbjeđenja internog kvaliteta u proizvodnji   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet