Lokacija:Banja Luka

Opis posla:

  • Svakodnevni obilazak kupaca i terena po utvrđenom rutingu,
  • Predlaganje optimalnih narudžbi kao i poboljšanje prodaje,
  • Kreiranje prodajnih narudžbi
  • Praćenje, pozicioniranja, skladištenje robe kod kupaca
  • Prezentacija proizvoda potencijalnim kupcima,
  • Vođenje računa o naplati prodate robe
  • Ostali poslovi koji proizilaze iz opisa radnom mjesta.

Potrebni uslovi:

  • SSS
  • Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Dobro poznavanje rada u MC Office paketu
  • Dobre organizacione sposobnosti,komunikativnost,fleksibilnost,samostalnost,preziznost

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem e-mail:

natasa.radulj@krajinaklas.com

ili se javite na broj telefona:

066/711-976

radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Vozač/komercijalista   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
  • Prodaja i trgovina
  • Marketing i PR
Obrazovanje
  • Srednja škola