Lokacija:Banja Luka-Debeljaci

Opis posla:

  • Knjiženje izvoda, priprema i relizacija kompenzacija,
  • Evidencija kredita radnika, obračun i likvidatura plata i likvidatura robnih kredita,
  • Poreske prijave poreza i doprinosa, naknada, taksi i ostalih prijava prema PURS i Poreskim ispostavama FBIH
  • Refundacija bolovanja
  • Statistički obrazci (Rad 1-RS/FBIH, izvještaj cijena, IND, polugodišnji, tromjesečni i godišnji izvještaji)
  • Sravnjenje kupaca/dobavljača
  • Knjiženja platne kartice
  • Obavlja ostale zadatke prema nalogu rukovodioca

Potrebni uslovi:

  • SSS/VSS
  • Jedna godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • Dobro poznavanje rada u MC Office paketu
  • Dobre organizacione sposobnosti,komunikativnost,fleksibilnost,samostalnost,preziznost

Nudimo:

  • Dinamično poslovno okruženje
  • Radno vrijeme od 08-16h
  • Timski rad
  • Redovna i stimulativna primanja,
  • Topli obrok

Vašu prijavu sa kontakt telefonom pošaljite putem e-mail:

natasa.radulj@krajinaklas.com

ili se javite na broj telefona:

066/711-976

radnim danom od 8-16 sati.

Budite dio uspješnog tima!

Gradovi
Banja Luka

Pozicije posla

Administrativni radnik u računovodstvu (m/ž)   1

Kategorije
  • Administracija
  • Računovodstvo i revizija
Obrazovanje
  • Srednja škola