Opis posla:

  • Transport tereta u međunarodnom saobraćaju širom Evrope u glavnom Njemačka i Austrija.
  • Voziti ćete se u novim kamionima Man.

Uslovi:

  • Vozačka dozvola B,C,C1,C1E,CE kategorije
  • Kod 95 (EU)
  • Kartica vozača
  • Adr (Bih)
  • Željeno radno iskustvo (nije uslov)

Zaposlenima nudimo:

  • Prijavljeni radni odnos-ugovor (opcija neodređeno vrijeme)
  • Izrada radnih dozvola na 2 godine i više.
  • Kompletna pomoć oko svih papira.
  • Socijalno i zdravstveno osiguranje.
  • Odlični uslovi rada, bezbednost i zdravlje na radu.
  • Redovna primanja plate, kao i bonusi.
  • Organizirovan smeštaj i boravak.

Od zaposlenog vozača očekujemo:

  • Briga o vozilu i održavanje čistoće vozila
  • Briga i osiguravanje tereta
  • Poznavanje osnovne gps navigacije i saobraćajna karta.

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

info@ko-trans.si

ili pozvati na broj telefona:

+386 743 00 83 ili

+386 31 725 634 ili

+386 41 768 078

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Vozač kamiona u međunarodnoj špediciji (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola