Glavne odgovornosti i zaduženja:

  • Organizacija i rukovođenje izvođenja radova na objektima niskogradnje (trotoari, putevi, trase, instalacioni kanali, instalacija javne rasvete i dr.)
  • Obračun građevinskih knjiga i građevinskih dnevnika
  • Praćenje i kontrola ostale dokumentacije neophodne za izvođenje radova
  • Praćenje dinamičkog plana izvođenja radova
  • Kontakt sa nadzorima i projektantima
  • Praćenje ispunjenosti propisanih pravila o merama bezbednosti i zdravlja na radu
  • Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima

Potrebni uslovi:

  • Stručna sprema – VII stepen građevinske struke
  • Najmanje pet godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (samostalno vođenje objekata)
  • Aktivan vozač - B kategorija
  • Rad na računaru – MS Office
  • Razvijene veštine planiranja, organizovanja i upravljanja timom
  • Samostalnost i profesionalnost u radu

Mi nudimo:

  • Plaćen smeštaj
  • Dobre uslove i konkurentnu zaradu
  • Pozitivno radno okruženje
  • Stručne obuke i treninge

Ukoliko ispunjavate navedene uslove prijavite se na

hr@jadran-bg.rs

Kontaktiraćemo samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Gradovi
Srbija - Svi gradovi

Pozicije posla

Građevinski inženjer za niskogradnju (m/ž)   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Fakultet