(rad na projektima u Kraljevini Saudijskoj Arabiji)

Broj izvršilaca: 30

OPIS POSLOVA:

  • montaža raznih montažnih elemenata (laki aluminijski sklopovi, fasade, staklo, ostakljeni portali, nosive čelične potkonstrukcije, opšavni limovi);
  • rad sa ručnim alatima;
  • bravarski poslovi;
  • zavarivački poslovi.

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • da je kandidat državljanin BiH;
  • završena SSS ili VKV ili KV (mašinski tehničar, bravar, zavarivač, metalostrugar, mašinbravar);
  • iskustvo u monterskim poslovima;
  • iskustvo u rukovanju ručnim alatom;
  • zdravstvena sposobnost za rad na visini I rad u inostranstvu;
  • poznavanje propisa iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara;
  • spremnost za boravak u inostranstvu minimalno tri mjeseca u kontinuitetu;
  • fleksibilnost, odgovoran i profesionalan pristup poslu;
  • sklonost timskom radu;
  • sposobnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
  • visok stepen motiviranosti;
  • poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika, ali nije uslov.

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoje biografije dostave putem opcije

APLICIRAJ

poštom ili lično na adresu:

INT BH d.o.o. Sarajevo,

Zmaja od Bosne 7

(Importanne centar, 5. sprat).

Napomena:

  • Samo kandidati za koje ocijenimo da ispunjavaju tražene uslove bit će kontaktirani. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na izdvojenom vremenu i učešću na konkursu i pozivamo ih da i dalje prate naše konkurse. Sve pristigle prijave sačuvaćemo u našoj internoj bazi podataka, kako bi ih u slučaju da se ukaže potreba, mogli ponovno razmotriti. Ukoliko ne želite da sačuvamo prijavu, molimo da naglasite prilikom prijave na konkurs.

Gradovi
Saudijska Arabija - Svi gradovi

Pozicije posla

Montažer metalnih konstrukcija (m/ž)   1

Kategorije
  • Tehnologija i metalurgija
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola