(rad na projektima u Kraljevini Saudijskoj Arabiji i Saveznoj Republici Njemačkoj)

OPIS POSLOVA:

  • izvođenje svih vrsta električnih instalacija, sistema uzemljenja, sklapanje razdjelnih i upravljačkih ormara, ugradnja elektroopreme (instalacijskih kanala, cijevi i kablova, sklopki, priključnica i rasvjetnih tijela-LED i dr);
  • čitanje elektro šema i nacrta;
  • precizni monterski radovi, rad sa ručnim alatima;
  • ostali elektroinstalacijski i elektromonterski poslovi.

ZA KANDIDATE BEZ RADNOG ISKUSTVA obezbjeđena je obuka i stručno usavršavanje kroz:

  • sticanje praktičnog iskustva u upotrebi alata, opreme i mjernih instrumenata;
  • usvajanje znanja i rad sa provodnicima i kablovima za prenošenje električnog signala i njihovom funkcijom;
  • usvajanje znanja i rad sa novim, savremenim tehnologijama kao što je LED rasvjeta;
  • praktičan rad na ugrađivanju električnih instalacija, montaži električnih uređaja i elektroopreme;
  • postavljanje uređaja električne rasvjete;
  • postavljanje cijevi i vodova, ugradnja razvodnih ormara i priključnih elemenata;
  • puštanje sistema u funkciju;
  • mogućnost sticanja znanja od iskusnih profesionalaca.

Nakon završene obuke vrši se testiranje. Kandidati koji zadovolje na testiranju dobijaju mogućnost zaposlenja.

USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):

  • da je kandidat državljanin BiH;
  • SSS ili VKV ili KV elektro struke (elektrotehničar, elektroinstalater, elektromonter, elektromehaničar i sl);
  • sa ili bez radnog iskustva na poslovima u struci;
  • poznavanje propisa iz oblasti zaštite na radu i zaštite od požara;
  • zdravstvena sposobnost za rad na visini i rad u inostranstvu;
  • spremnost za boravak u inostranstvu od tri do šest mjeseci u kontinuitetu;
  • fleksibilnost, odgovoran i profesionalan pristup poslu;
  • sposobnost rješavanja tehničkih problema pri izvođenju projekata;
  • sposobnost za timski rad, rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
  • poželjno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika.

Konkurs ostaje otvoren 30 dana od dana objavljivanja.

Broj izvršilaca: 15

Molimo sve zainteresovane kandidate da svoje biografije dostave putem opcije

APLICIRAJ

poštom ili lično na adresu: INT BH d.o.o. Sarajevo, Zmaja od Bosne 7 (Importanne centar, 5. sprat).

Napomena:
Samo kandidati za koje ocijenimo da ispunjavaju tražene uslove bit će kontaktirani. Ostalim kandidatima se zahvaljujemo na izdvojenom vremenu i učešću na konkursu i pozivamo ih da i dalje prate naše konkurse. Sve pristigle prijave sačuvaćemo u našoj internoj bazi podataka, kako bi ih u slučaju da se ukaže potreba, mogli ponovno razmotriti. Ukoliko ne želite da sačuvamo prijavu, molimo da naglasite prilikom prijave na konkurs.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Elektroinstalater (m/ž)   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
  • Mašinstvo
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola