Uvjeti:

  • SSS – srednja stručna sprema (prednost ekonomska škola)
  • Radno iskustvo: sa radnim iskustvom u računovodstvu, knjigovodstvu i/ili obradi podataka
  • Obavezno odlično poznavanje EXCEL
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje njemačkog jezika će se smatrati prednošću
  • Rad u tri smjene

Opis posla:

  • Praćenje informacija u toku rada i evidentiranje istih
  • Unos podataka i analiziranje istih
  • Izrada izvještaja i kontrola unesenih podataka
  • Prevođenje u slučaju potrebe za radnike na terenu
  • Prevođenje dokumenata za interne potrebe firme

Od Vas očekujemo:

  • Detaljan rad i preciznost u radu
  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj inostranoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu
  • Odlične uslove rada
  • Mogućnost stručnog usavršavanja
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja profesionalna znanja i kompetencije

Mjesto rada: Sarajevo

Natječaj ostaje otvoren do: 29.08.2022.godine

Prijave dostaviti na email: posao@mih.ba

Gradovi
Sarajevo

Operator na unosu i analizi podataka i administrator za njemački jezik (više izvršilaca)   1

Kategorije
  • Lingvistika, književnost i prevodilačke usluge
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola