Lokacija: Sarajevo

Uvjeti:

  • Minimalno 2 godine iskustva u razvoju web aplikacija
  • Dubinsko poznavanje objektno orijentiranog PHP 7.1 ili novije - neophodno
  • Dubinsko poznavanje MySQL-a - pisanje i optimizacija postojećih SQL upita - neophodno
  • Iskustvo s Laravel Framework (minimum 3 godine) - neophodno
  • Iskusno sa JSON, REST API, HTML5, JavaScript - neophodno
  • Iskustvo s alatima za verzioniranje, kao što je GIT – neophodno
  • Dobro poznavanje pismenog i usmenog engleskog jezika – neophodno
  • Poznavanje JQuery, Vue.js ili React.js - poželjno
  • Diploma iz računarstva, softverskog inženjerstva ili srodne oblasti - poželjna
  • Radno znanje o agilnim praksama i iskustvo rada u agilnim okruženjima – poželjno

Opis posla:

  • Podrška i održavanje postojećih sistema
  • Promjena zahtjeva i poboljšanje postojećih aplikacija
  • Razvoj novog softvera u oblasti telekomunikacija
  • Saradnja sa kolegama i pružanje pomoći kada je to potrebno
  • Poštivanje kulture kompanije i rad s integritetom

Od Vas očekujemo:

  • Detaljan rad i preciznost u radu
  • Profesionalnost, ozbiljnost i korektnost u poslu
  • Sklonost timskom radu
  • Entuzijazam, kreativnost i sklonost ka ostvarivanju zadatih ciljeva

Nudimo Vam:

  • Posao u stabilnoj inostranoj kompaniji koja bilježi rast iz godine u godinu
  • Odlične uslove rada
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja
  • Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja profesionalna znanja i kompetencije

Natječaj ostaje otvoren do:

29.08.2022. godine

Prijave dostaviti putem opcije

APLICIRAJ

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Developer - MOBILE ILI WEB   1

Kategorije
  • IT
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 19 dana