OPIS POSLA (RADNOG MJESTA)

  • Koordinira poslovima i aktivnostima vezanim za nabavku i distribuciju naftnih derivata;
  • Prati ispunjenje operativnih planova prijema i otpreme naftnih derivata;
  • Prati zahtjeve tržišta i učestvuje u planiranju aktivnosti vezanih za unapređenje procesa snabdijevanja;
  • Izrađuje sedmične, mjesečne i godišnje operativne planove i učestvuje u izradi biznis planova;
  • Izrađuje Pravilnike, Uputstva i Sporazume vezane za logistiku i prijem robe na benzinskim stanicama i skladištima;
  • Organizuje, rukovodi i kontroliše kvalitet procesa transporta i skladištenja nafte i naftnih derivata u skladu sa zakonskom legislativom u BiH;
  • Realizuje i kontroliše sprovođenje zaključenih Ugovora sa svim dobavljačima/kupcima koji se tiču robe vodeći računa o cijenama i kvalitetu robe.

POTREBNI USLOVI I KVALIFIKACIJE:

  • VII stepen stručne spreme;
  • Najmanje 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim pozicijama u oblasti logistike i snabdijevanja;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Poželjno poznavanje rada u SAP-u ili nekom drugom ERP-u;
  • Odlično poznavanje Microsoft Office paketa.

Ukoliko ispunjavate uslove konkursa molimo Vas da se prijavite putem opcije APLICIRAJ ili da svoj CV pošaljete na adresu bih.gazprom-cv@nis.eu.

Gradovi
Sarajevo

Pozicije posla

Ekspert koordinator za logistiku i snabdijevanje (m/ž)   1

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet