1 izvršilac

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme, završen Tehnološki fakultet, smijer Prehrambeni ili Kontrola kvaliteta i higijenska ispravnost namirnica,
  • Iskustvo u proizvodnji pekarskih i konditorskih proizvoda,
  • Preciznost i sistematičnost,
  • Pouzdanost i tačnost u radu,
  • Sposobnost upravljanja timom saradnika,
  • Kreativnost i sposobnost organizovanja rada i rukovođenja,
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije.

Opis poslova:

  • Planiranje i upravljanje procesima proizvodnje uz poštovanje, praćenje i dokumentovanje pravnih propisa i zakona
  • Provjera i kontrola postojećih proizvodnih i tehnoloških procesa
  • Uvodjenje novih i poboljšanje kvaliteta postojećih proizvoda
  • Izrada proizvodne dokumentacije (recepture, proizvođačke specifikacije, deklaracije proizvoda, radnih naloga i slično)
  • Nadzor i upravljanje procesima nabavke sirovina, kontrola kvaliteta ulaznih sirovina i nadzor vaganja sirovina u procesu proizvodnje kao i evidencija utroška sirovina.

Svojim saradnicima nudimo:

  • Konkurentnu nadokandu,
  • Redovnu uplatu zarada, penzionog i socijalnog osiguranja,
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog usavršavanja,
  • Mogućnost napredovanja.

Potrebna dokumentacija:

  • Biografija
  • Dokaz o radnom iskustvu,
  • Ljekarsko uvjerenje (dostavljaju kandidati koji budu primljeni u radni odnos).

Ukoliko imate dobre organizacione sposobnosti i smatrate da zadovoljavate uslove iz konkursa prijavite se na oglas i pružite sebi priliku da postanete dio velikog tima domaćeg trgovačkog lanca "FRUCTA – TRADE“ doo Derventa.

Oglas ostaje otvoren do 10.04.2020. godine.

Nevedenu dokumentaciju slati na e-mail adresu posao@fructatrade.com sa obaveznom naznakom za koje radno mjesto se prijavljujete, lično ili putem pošte u prostorije preduzeća na adresu:

„Fructa – Trade“ doo

Kninska 11

74400 Derventa

Gradovi
Derventa

Pozicije posla

Prehrambeni tehnolog za rad u razvoju pekarstva   1

Kategorije
  • Prehrambena tehnologija
Obrazovanje
  • Fakultet